hotel-mayrhofen

Rodinny 4* Aparthotel Mayrhofen

3 500 000 €

Rodinný Aparthotel na prodej v lyžařském údolí Zillertal
Hotel se nachází na slunném místě, otevřený ze všech stran.
Nemovitost leží nedaleko centra městečka Mayrhofen vyhledávaným turisty jak v zimní tak letní sezoně. Mayrhofen je skvělým výchozím bodem pro pěší tury a další sportovně relaxační aktivity.
Počet lůžek : 60
Rozloha pozemku : 1337m2
Dispozice Hotelu : 1 soukromý byt 80m2, studio pro 2 os. 30m2, apartmán pro 2 os. 55m2. Bar, snídaňová místnost, panoramatický výtah, wellnes centrum s finskou a infra saunou, solárium, relaxační místnost. 17 parkovacích míst, 1 dvoj garáž. velká slunná zahrada.

hotel-achensee-zierentall

Prodej hotelu v rekreační oblasti Achensee v Rakousku

1 850 000 €

Nabízíme k prodeji zavedený hotel v rekreační oblasti u jezera Achensee v Tyrolsku. Poloha hotelu je velmi lukrativní, nachází se vedle dolní stanice kabinkové lanovky s krásným výhledem na jezero. Hotel má 47 pokojů, každý pokoj je zařízen televizí, telefonem a internetovým připojením, má vlastní wellness (sauna a solarium),pokoje pro personál, 1 byt pro majitele, restaurace, místnost k pořádání seminářů, výtah, hernu pro děti, vinárnu, bar, kompletně vybavenou hotelovou kuchyni a velkou sluneční terasu s výhledem na jezero a okolní hory. Popis oblasti: Celoročně navštěvovaný region Achensee – idylická část země mezi vysokými horami a největším jezerem Tyrolska – nabízí krásnou zimní i letní dovolenou, v zimě lyžování a v létě řadu možností pro pěší výlety do Alp. Srdcem regionu je bezpochyb jezero Achensee, na jehož břehu leží tři obce Achenkirch, Maurach a Pertisau. 10 km dlouhé jezero Achensee, největší a nejkrásnější v Tyrolsku, má své břehy volně přístupné po celé své délce. Milovníci plachtění, surfaři i kitesurfaři tu mají výborné podmínky pro vodní sporty. Pro milovníky golfu je v obci Pertisau velké 18-ti jamkové hřiště.